FELADATOK:
Az adott nyomdai terület munkafolyamatait

1.megmutatjuk
2.megtanítjuk.

ELVÁRÁS:
szorgalom

ELŐNY:
nyomdai tapasztalat

Keskeny Nyomda HR
Budapest, Rákospalotai határút 6.
0630/5340754
hr@keskeny.hu
2018 szeptember 1.

Fejlett gépparkkal rendelkező III. kerületi nyomdánk ofszet-gépmestert keres több műszakos beosztásba.

Elvárások:
Heidelberg nyomdagépen szerzett tapasztalat (B1 előny)
precíz, gyors munkavégzés
rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- azonnali munkakezdés
- jó csapat
- kulturált munkakörnyezet

Gelbert Eco Print Kft
1037 Bp. Bécsi út 267.
+36 1 368 3839
hr@gelberteco.hu
2018 szeptember 13.

Szentendrei kötészeti/spirálozó üzembe kötészeti munkatársat keresünk.
Gyakorlat előny, de betanítást vállalunk.
Részmunkaidősök jelentkezését is várjuk.
Elérhetőség: Selmeci Edit +36-1-666-4071

Kalendart Kiadó Kft
Szentendre
+36-1-666-4071
koteszet@kalendart.hu
2018 szeptember 30.

SM 72 6 W jó karban lévő nyomdagépünkhöz, budaörsi kis családias munkahelyre gépmestert keresünk. Önéletrajzot az info@cordobanyomda.hu címre várjuk.

Cordoba Nyomda Kft.
2040 Budaörs, Petőfi S. u. 71.
+36309345540
info@cordobakft.hu

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Pénzjegynyomda Zrt.
1055 Budapest, Markó utca 13-17.
+36 (20) 397-4594
Harsanyi.Kinga@pjrt.hu
2018 augusztus 16.

Oldalak