Nyomdai produkciós munkatársat keresünk!

Amit elvárunk:
- Árkalkulációk készítése,
- Nyomdaipari munkák koordinálása
- Ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
- Dinamikus, precíz személyiség,
- Jó kommunikációs készség,
- Minimum 2 év szakmai tapasztalat.

VAREG Hungary Kft.
1117 Budapest, Kondorosi út 2/A.
(+36-1) 464-5297
info@gmail.com
2018 február 28.

Prime Rate Kft ofszet üzemébe kötészeti vágó munkatársat keres

Fehér István
2100 Gödöllő Pattantyús Ábrahám körút 16
06202827234
feher.istvan@primerate.hu
2018 március 1.

Óbudai ofszet nyomdánkba keresünk segédgépmester munkatársat.
Elvárások:
- Nyomdatechnológiai ismeretek
- Precizitás.

Fényképes önéletrajzokat várunk az alábbi elérhetőségre:
hr@php.hu

Pharma Press Nyomda
1037 Budapest, Vörösvári út 119-121.
+36 1 577 6300
hr@php.hu
2017 december 31.

Váci telephelyű üzemünkbe azonnali kezdéssel CTP-operátort keresünk!
Heidelbergi rendszer ismerete előny!

Érdeklődni, jelentkezni Békésy Pál előkészítés-vezetőnél lehet!
E-mail: ctp@mondat.hu
Telefon: +36-30 486-3418

mondAt Kft.
2600 Vác, Nádas utca 2.
06-70 942-0558
volgyi.laszlo@mondat.hu
2017 december 27.

XIII. kerületi Előzék Kft. keres megbízható kollégát TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ munkakörbe,
1 műszakos munkarendbe.
Főbb feladatai:
Gyártósori dolgozók napi tevékenységének koordinálása, műszak megszervezése,
Napi termelési munkafolyamatok koordinálása,
Napi kapcsolattartás a kereskedelemmel a termelési tervek egyeztetése céljából,
Az elvárt termelési eredmények és minőség biztosítása,

ELŐZÉK Kft.
1138 Budapest, Váci út 177.
06302054420
elozek@elozek.hu

XIII. kerületi Előzék Kft. keresi megbízható kollégáját anyagmozgató, nyomdai kisegítő munkakörbe 1 műszakos munkarendbe.

Feladatok:
- beérkezett anyagok átvétele elektromos targonca használatával
- anyagmozgatás az üzemen belül
- késztermékek előkészítése szállításra
- késztermékek átadása megrendelőknek
- hulladék mozgatása
- egyéb nyomdai kisegítő munka

ELŐZÉK Kft.
06709438197

A SZEL-KER NYOMDA 25 éve működő, folyamatosan fejlődő vállalkozás, amely mind a digitális, mind az ofszet nyomdai termékek előállításában élén jár az ügyféligények támogatásában. Nyomdánk felszereltsége lehetővé teszi, hogy a nyomdai termék igényeket túlnyomó részben saját vállalkozásunkon belül elégítsük ki. Széleskörű nyomdaipari ismereteinket és kapcsolatainkat kamatoztatva, tevékenységünk a nyomda- és csomagolóanyag ipar egész területét átfogja.

Szerkerplaszt Bt
1103 Budapest Noszlopy u. 8
+36202524861
jozsa.babett@szelker.hu

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársat az alábbi pozícióba:
Nyomdai Szedő-tördelő

Feladatok:
- Nyomtatványok szedése, tördelése
- Grafikai tervezés
- Plakátok, meghívók, reklámlapok, hirdetések, illusztrációk, logók tervezése, szerkesztése, grafikai
tervezése
- Nyomdai előkészítés

Duna-Mix Kft.
2600 Vác, Barabás Miklós u. 1.
3627501575
allas@dunamix.hu
2018 február 22.

15. kerületi nyomda részmunkaidős/beugrós nyomdai betanított munkavállalókat keres,

Kézi kötészeti és csomagolás feladatok elvégzésére. Tapasztalat előnyt jelent de nem feltétel.

Órabér : nettó 650 Ft

Munkaidő: heti min. 16 óra vállalása kötelező! Ettől persze lehet többet is!

Fényképes önéletrajzod td@demax.hu e-mail címre várjuk.

Demax Művek Nyomdaipari Kft.
1151 Budapest, Székely Elek u. 11.
+36 (1) 236 9070
td@demax.hu
2017 december 16.

Oldalak