Géptermi csoportvezető

Az Ipress Center Central Europe Zrt. géptermi csoportvezetőket keres.

Feladatok:

- Üzemvezetők munkájának segítése
- Az üzemvezető utasítása alapján nyomtatandó munkák előkészítése
- Részvétel a nyomtatási munkák megszervezésében, irányításában és ellenőrzésében
- Nyomógépek előkészítési rendszereinek kezelése, feltöltése
- Dolgozók beosztásának elkészítése, nyomon követése
- Nyersanyag igény összesítése és leadása
- A nyomdagépek műszaki állapotának folyamatos nyomonkövetése
- Kapcsolattartás társterületekkel

- Szakirányú képzettség (min. nyomdaipari gépmesteri végzettség)
- 3-5 év szakmai tapasztalat
- Vezetői tapasztalat (vezető gépmesteri, csoportvezetői)
- MS Office szoftver ismetere, Scroll ismerete
- Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszakokkal)
- Angol, v. német nyelvismeret előnyt jelent.

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas utca 6.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.
hr@ipresscenter.hu

Ipress Center Central Europe Zrt.
2600 Vác, Nádas utca 6.
Tel: 06307978540
Email: hr@ipresscenter.hu
A hirdetés érvényességi ideje: 2017. november 4.