Interpress Külkereskedelmi Kft.-Nyomdaipari beszerző

Magyarország egyik piacvezető könyvexportőre munkatársat keres nyomdaipari beszerző munkakör betöltésére. Hirdetésünkre pályakezdő és tapasztalattal rendelkező jelentkezők pályázatait egyaránt várjuk a job@interpress.eu e-mail címre.
Munkakör: nyomdaipari beszerző
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Feladatok: kapcsolattartás beszállítókkal; gyártási árajánlatok bekérése; költségkalkuláció; megrendelések kiadása; gyártási folyamat táv- és esetenkénti személyes felügyelete
Szükséges végzettségek, képességek:
nyomdaipari közép- vagy felsőfokú végzettség; nyomdaipar területén gyakornoki vagy gyakorlati tapasztalat; MS Office felhasználói ismeretek; MS Navision ismerete előny; nyomdaipari szoftverek ismerete előny; angol és vagy német nyelvtudás előny; B kategóriás jogosítvány és saját autó előny
Amit kínálunk: versenyképes jövedelem; stabil, fejlődő vállalati háttér; hosszú távú munkalehetőség; kulturált munkakörnyezet
Interpress Külkereskedelmi Kft.
1037 Budapest, Bécsi út 67.
Tel: 0612508263
Email: interpress@interpress.eu
A hirdetés érvényességi ideje: 2017. július 14.