Kártyamegszemélyesítő operátor

Kártyagyártási csapatunkba 3 műszakos munkarendbe az alábbi feladatok ellátására keresünk munkatársakat:

- megszemélyesítő gépek kezelése, digitális számozás, lézerperforálás
- adatkezelés biztonságáról való gondoskodás
- a megszemélyesített kártyák ellenőrzése
- a megszemélyesített kártyák leszámolása, dobozba rakása és elszámolása
- a kártyák trezorba és trezorból való szállítása
- a műveletekhez tartozó adminisztráció pontos, naprakész vezetése

Elvárások:

- középfokú iskolai végzettség
- termelő cégnél, operátori/ gépkezelői munkakörben szerzett 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Előny:

- számítástechnikai programozó / számítástechnikai szoftverüzemeltető szakképzettség

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- felelősségteljes, változatos munkakör
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Pénzjegynyomda Zrt.
1055 Budapest, Markó utca 13.-17.
Tel: 0618855150
Email: fodor.andrea@pjrt.hu
A hirdetés érvényességi ideje: 2017. augusztus 13.