A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Üzemeltetési Osztálya NYOMDAI MUNKATÁRSAT keres digitális kisnyomdába, budapesti munkavégzéssel

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Üzemeltetési Osztálya

NYOMDAI MUNKATÁRSAT

keres digitális kisnyomdába, budapesti munkavégzéssel

FELADATOK:
• Munkavégzés kötészeti gépeken (vágógépen, ragasztókötőgépen, biegelőgépen, fóliázó-/laminálógépen)
• Kötészeti kézi munka (hajtogatás)
• A gépek alapvető kezelői karbantartása
• Vezetői irányítás mellett nyomtatás digitális nyomógépeken, nagyformátumú nyomtatón
• A végzett munkával kapcsolatos dokumentálás (pl. anyagfelhasználás, munkaidő ráfordítás rögzítése munkánként)

ELVÁRÁSOK:
• Szakirányú végzettség
• Legalább két éves nyomdai/digitális nyomdai munkatapasztalat
• A gépek szakszerű használata
• Kézügyesség, precizitás
• Nyitottság az új ismeretekre, önálló munkavégzésre való képesség
• Alapvető ismeretek a nyomdai folyamatokról
• Felhasználói szintű számítógép-használati ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Középfokú nyomdaipari végzettség
• Digitális nyomdában, kötészeti gépeken szerzett munkatapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Betaníttatás lehetősége a munkavégzéshez
• Teljes munkaidő (heti 40 óra)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Az önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk:
toborzas@ppke.hu

Pázmány Péter Katolikus Egyetem
1088 Budapest, Szentkirályi utca 28.
2020 március 11.