DIGITÁLIS GÉPKEZELŐ,DEKORATŐR állás

DIGITÁLIS GÉPKEZELŐ,DEKORATŐR

Cégünkről:
A Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft. komplex családpolitikai, nőpolitikai, idősügyi és gyermekjóléti szakmai feladatok és folyamatok tervezését, megvalósítását végzi. Segíteni kívánjuk a családokat, a párkapcsolatokat, a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését, a nemzedékek közötti együttműködést, a védendő társadalmi csoportok (gyermekek, idősek, nők) pozitív diszkriminációját projektekkel, programokkal, egyéb kapcsolódó rendezvényekkel.
Társaságunk elkötelezett a munkahelyi esélyegyenlőség megvalósításában, ezért megváltozott munkaképességű potenciális munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A pozícióról:

Több, mint 400 főt foglalkoztató Uniós projekteket megvalósító dinamikus cégünk saját tulajdonban lévő nyomdájába keresünk Digitális gépkezelő, dekoratőr kollégát.

Főbb feladatok:

• Tamponáló gép kezelése
• Mimaki Vágó-nyomtató plotter kezelése
• UV 600-as tárgynyomtató használata
• Digitális nyomtató használata
• Kasírozás és fólia felhelyezése leszedése

Elvárások:

• Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
• Papíripari anyag és technológia alapismeretek
• Ambíciózus, dinamikus személyiség
• Kreatív, gyakorlatias, problémamegoldó észjárás
• Önállóság
• Igényes munkavégzés

Előnyök:

• Laminálógép ismerete
• Jó műszaki érzék
• Dekorációs gyakorlat,tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest, 11. kerület

Amit mi kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria
• Céges laptop
• Céges mobiltelefon
• Szakmai kihívások, változatos feladatok, dinamikus környezet

Kezdés dátuma:

Kiválasztást követően azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, személyes adatait, szakmai életútját bemutató, fényképes önéletrajzát a karrier@csbo.hu címre „Digitális gépkezelő, dekoratőr” tárggyal kérjük megküldeni.

Jelentkezési határidő:
2019.11.15.

Családbarát Ország Kft.
1134.Budapest, Tüzér utca 33-35.
+36 30 789 3477
2019 december 4.