GYÁRTMÁNYGAZDA (Gödöllő)

    Különbözőek vagyunk, de EGY IRÁNYBA TARTUNK!
    Ha nem A MEGOLDÁS RÉSZE VAGY, akkor a problémáé!
    MOSOLYOGJ, mert az mindenkinek jó!

A munkakör célja
A gyártmánygazda a gyártási folyamat során végig követi, szakmai szempontok alapján ellenőrzi a terméket. Probléma esetén beavatkozik és tájékoztatja a társterületeket, együttműködik a kereskedelmi és a termelési területekkel, szükség esetén szakmai segítséget nyújt nekik. A munkák zökkenőmentes elindítása érdekében kiemelten fontos az előkészítésen belüli együttműködése és kommunikációja a területekkel (grafika/ütemezés/gyek), ezért a munkafeladatok meghatározásában és leírásában koordinálja az együttműködéseket.

    Munkaköri feladatok
    • kapcsolattartás a kereskedelmi munkatársakkal;
    • a megrendelések munkatáskázása és gyártás indítása;
    • a termelési folyamat teljes nyomon követése;
    • az alvállalkozói megrendelések koordinálása, a kapcsolattartás biztosítása;
    • szükség esetén szakszerű beavatkozás.

      ELVÁRÁSOK

        Végzettség
        • • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)

          Szakmai tapasztalat
          • Minimum 3 év nyomdai gyártáselőkészítői (vagy ezzel azonos területen szerzett) tapasztalat
          • Alapvető nyomdaipari jártasság
          • Digitális és ofszet nyomdai technológiai ismeretek

            Személyes kompetenciák
            • Pontos, megbízható munkavégzés
            • Határidők tartása
            • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
            • Erős együttműködési képesség másokkal
            • Önálló és önszervező munkavégzés képessége
            • Tudatosság, felelősségvállalás
            • Proaktivitás és kezdeményezés
            • Stressztűrés és terhelhetőség
            • Ügyfélcentrikusság, segítőkészség
            • Gyors reagálás
            • Határozott fellépés, meggyőző képesség
            • Rugalmasság
            • Kifejezett igény a személyes fejlődésre
            • Nyitottság új ismeretek, működési módszerek elsajátítására

              Nyelvismeret
              A munkakör nem igényel nyelvismeretet (de előnyként tekintünk a tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudásra)

                Számítógépes ismeretek
                • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, hangsúlyosan Microsoft Excel)
                • Vállalatirányítási rendszer(ek) felhasználói szintű ismerete

                  Előnyt jelent
                  • Scroll/Scroll Max felhasználói szintű ismerete

                    Amit kínálunk
                    • Magas színvonalú munkahelyi környezet
                    • Versenyképes jövedelem
                    • Szakmai fejlődési lehetőség

                      Munkavégzés helye
                      • 2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park)

                        Közvetlen jelentkezés:

                        Prime Rate Kft.
                        1044 Budapest, Megyeri út 53.
                        +36 20 881 2011
                        2019 április 25.