KERESKEDELMI VEZETŐT KERESÜNK!

KERESKEDELMI VEZETŐT KERESÜNK! (Budapest, csomagolóipari/nyomdaipari terület)

Az Ön feladata lesz koordinálni az alábbi területeket:
kalkuláció (akcidens és doboz), export továbbá a marketing és W2P (kb. 30 fő).

Továbbá Ön fog felelni az alábbi feladatokért is:
Kereskedelmi folyamatok irányítása és ellenőrzése
Kiemelt kül-és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
Kiemelt projektek vezetése
Meglévő partnerekkel üzleti kapcsolatok fejlesztése
Értékesítési tervek, stratégia készítése, megvalósítása
A munkák, cégek, projektek jövedelmezőségének felülvizsgálata
Ügyvezetővel való napi szintű egyeztetés, riportok készítése

Elvárások:
Csomagolásipari/nyomdaipari/papíripari szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség (min. BA/Bsc diploma) üzleti, minőségbiztosítási, könnyűipari, nyomdai területen
Min. 5 év kereskedelmi, felső-vezetői tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvismeret írásban és szóban
Önálló munkavégzés, terhelhetőség, lojalitás
B kategóriás jogosítvány
Utazási hajlandóság (nemzetközi szinten, havi 1-2 alkalommal)

Ha érdekli a lehetőség kérem, jelentkezzen bátran:
hr@keskeny.hu

Keskeny Nyomda
Budapest, Rákospalotai határút 6.
307168359
2020 június 3.