Kötészeti gépkezelő

Főbb feladatok:
- Kötészeti gépek (ragasztókötő, tűzőgépek, egyéb) beállítása, működtetése
- A kötészeti gépen munkát végző kollégák koordinálása
- Gyártási ütemterv, napi termelési határidők betartása
- Anyagfelhasználások, selejtmennyiség vezetése, adatok regisztrálása a rendszerben

Elvárások:
- Megbízhatóság, alaposság,
- Rugalmasság, terhelhetőség,
- Csapatszellem

Előny:
- Ragasztókötő gépe(ke)n szerzett gépkezelői tapasztalat.
- Nyomdaipar és nyomdászati folyamatok ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag:
havi ösztönző bér, bérpótlék, SZÉP kártya, munkába járási támogatás akár céges busszal, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, betanulást segítő mentorprogram, fejlesztési javaslatok jutalmazása, képzések, oktatások.
- Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
- Hosszú távú lehetőség

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas utca 8.
Jelentkezés módja: önéletrajzát az alábbi email címre szíveskedjen küldeni hr@eds-zrinyi.hu
Telefonon: +36 30/413-2120

Hochstrasser-Tolnai Szilvia
2600 Vác, Nádas utca 8.
+36307978540
2024 április 4.