KÖTÉSZETI VÁGÓ (Gödöllő)

Stabil munkahely és korrekt jövedelem csomag!
Munkaköri feladatok
kötészeti vágógépek beállítása és használata (Perfecta 115 TS és TVC, Perfecta SDY TS 3 késes)
az elkészülő termékek megfelelőségének ellenőrzése,
a kötészeti berendezések és eszközök tisztítása és állagának megóvása;

Elvárások
Középfokú végzettség
Magabiztos számítógép-felhasználói ismeretek;
Két műszakos munkarend vállalása;
Fizikai terhelhetőség;

Előnyt jelent
Azonos munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Más kötészeti gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk
stabil munkahely és versenyképes jövedelem csomag (alapbér + pótlékok + bónusz);
kiváló munkakörülmények;
modern géppark;
kedvezményes ebéd;
Gödöllő városközpontból saját buszjárat a műszakoknak megfelelően (műszakok 6:00-14:30, 13:30-22:00)

JELENTKEZÉS: https://karrier.primerate.hu/?job_listing=koteszeti-vago-godollo

Prime Rate Kft.
1044 Budapest, Megyeri út 53.
+36 20 881 2011
2020 december 31.