Nyomdai gépkezelő

Az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. nyomdai gépkezelő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák: nyomdai gyártás felügyelete, nyomdagép kezelése, készáru átadása.

Az álláshoz tartozó elvárások: rendelkezz szakirányú végzettséggel és nyomdai termelésben (Ofszet-Digit) szerzett tapasztalattal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: megbízhatóság, ügyfélközpontú gondolkodás, pontosság, precízség, nagyfokú munkabírás, rugalmasság, stressztűrő képesség, pozitív, motivált személyiség.

Amit kínálunk: 100%-ra bejelentett munkaviszony, Versenyképes bér- és juttatási csomag, A munkaidő: hétfőtől-péntekig 1 műszakban, tiszta, modern, káros szennyezettségtől mentes munkakörnyezet, erős, összetartó és szakmailag felkészült csapat, akikkel együtt dolgozhatsz.

További részletek: https://www.alphakarrier.hu/allaslehetosegek/nyitott-allasok/29-fizikai-...

A jelentkezés módja: önéletrajzzal a fenti linken található "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft.
8000 Székesfehérvár, Homoksor 7.
2021 március 28.