Hajtogatógép-kezelő munkatársat keresünk óbudai nyomdánkba, MBO és Stahlfolder hajtogatógépekre.
Tapasztalat előny, de igény esetén vállaljuk a jelentkezők betanítását.
Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi elérhetőségen:

AduPrint Kft.
toth.zoltan@aduprint.hu

AduPrint Kft
1033 Budapest, Csikós utca 8.
+36 30 257 2026
2020 június 1.

3 kerületi Szentendrei út, kötészetre vágó munkatársak jelentkezését várjuk, 3 késes és egyenes vágógépre.
Hajtogató gépre is várjuk munkatársak jelentkezését.
Kis nyomda családias környezet, betanításra is van lehetőség.
Tóth Katalin 20 4104371

Tóth Katalin
1031 Budapest , Szentendrei út 220
20 414371
katalin.toth@adyvgrafika.hu
2020 június 3.

Az államigazgatás egyik legnagyobb nyomdájába keresünk nagyteljesítményű borítékológépek és ipari nyomtatók kezelésében jártas munkatársat/kormánytisztviselőt.
A munkahely az Örs Vezér térhez van közel.

Buru Péter
1106 Bp. Fehér út 10.
308223618
buru.peter@nav.gov.hu
2020 március 24.

Nyomdai kötészeti munkatársat keresünk!

11. kerületi nyomdaipari cég kötészeti munkatársat is keres.
Elvárások: hasonló területen szerzett több éves tapasztalat, kötészeti gépek (ragasztókötő-, tűző, perforáló-, riccelőgép) használatában való jártasság, kézimunkában való jártasság, vágógép ismerete előny.
Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, fiatalos munkakörnyezet.

VAREG Hungary Kft.
1117 Budapest, Kondorosi út 2/A.
(+36-1) 464-5297
info@vareg.hu
2020 október 31.

DTP operátor/grafikus
Dinamikusan fejlődő budai nyomdai vállalkozás keres DTP operátort/grafikust.

Feladatok:
- Nyomdába érkező anyagok beellenőrzése
- Kilövések elkészítése
- Grafikai tervezés

Fényképes önéletrajzát várjuk az info@vareg.hu címre, fizetési igény megjelölésével.

Dominant és Romayor gépekre keresünk gyakorlott ofszet gépmestert.
Hosszútávú munkalehetőséget és 1 műszakos, fix nappali munkakört ajánlunk megfelelő bérezéssel.
Jelentkezni az info@prospektkop.hu email címen lehet, önéletrajzzal és fizetésmegjelöléssel.

Prospektkop Nyomda
1046 Budapest, Klauzál u. 9.
06309412990
info@prospektkop.hu
2020 április 3.

Stancoló területünkre nemsoká új gép érkezik!
Ha van tapasztalod Bobst gépek kezelése terén VGAY dolgoztál már nyomdagépeken
és vállalod a több (3) műszakot, szívesen dolgoznál modern gépekkel, rendezett munkakörülmények,
segítőkész, összeszokott, barátságos munkatársak között, akkor várjuk jelentkezésedet!

Hívj minket bátran!
06305340754 / 06307168359

Keskeny Nyomda
Budapest, Rákospalotai határút 6.
06307168359
hr@keskeny.hu
2020 április 2.

A Realcsoport reklámberendezés gyártó egysége dekorációs munkatársat keres:

Feladatok:

- bejövő levelek - munkák feldolgozása
- file-ok előkészítése, alapanyag rendelés, kapcsolattartás
- fóliavágások komplett kivitelezése /vágás, kasírozás/
- lézervágógép kezelése

Követelmények:

- grafikai programok minimális ismerete
- önálló, precíz munkavégzés

Előny:

Repei Péter
1211. Budapest, Szállító út 7.
06 70 455 1494
repei.peter@realprint.hu
2020 március 19.

A Real Print Stúdió Kft. digitális nyomdai gyártáselőkészítő pozícióra munkatársat keres.

Pozíció rövid leírása:

- Megrendelések elindítása, megrendelt munkák gyártásba adása
- A gyártás folyamatának szervezése és felügyelete
- Grafikák ellenőrzése és előkészítése

Repei Péter
2020 március 12.

Oldalak