A változatossg kedvéért újabb bővülés a Keskeny Nyomdában!
2022-ben is! Új gépek, új technológiák... és új kollégákra is szükségünk van, minden területünkön!
Ha addig csak hallottál rólunk... érdemes hozzánk benézned!
Kik vagyunk mi?
MIért jó nálunk?

Keskeny Nyomda HR
Rákospalotai határút 6.
06305340754
hr@keskeny.hu
2022 február 9.

Zuglói nyomda gépmestereket keres, B2 és B3-as heidelbergi gépekre.
Napi 8 órás bejelentett munka. Bérezés megegyezés szerint.
Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével, erre az e-mail címre kérjük: info@pethonyomda.hu

Pethő Kft.
1144 Budapest, Gvadányi út 67.
06-1-792-3799
info@pethonyomda.hu
2022 február 6.

Marketing asszisztenst keresünk
Fóti digitális nyomda és grafikai stúdiónk keresi új kollégáját.
Amit elvárunk tőled:
meglévő megrendeléseink folyamatainak lekövetése,
megrendelőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
árajánlatok megrendelések készítése.
Ügyfélkapcsolati vezető és ügyvezető munkájának segítése.
Az új kollégánk szeretnénk hogy:
-rugalmas
-terhelhető
-kommunikatív
-önálló munkavégzésre alkalmas

FesztNet Kft.
2151 Fót móricz Zsigmond u 35
5394549
arajanlat@wingmix.com
2022 február 4.

Nyomdagépmester munkatársat keresünk főállásba hosszútávú együttműködés reményében, B/2-es méretű 2 werkes Heidelberg nyomógépünkre, minimum 5 éves munkatapasztalattal.

Bővebb információ a jelentkezésről: +36203145174
Fényképes önéletrajzát az ugyvezeto@informstudio.hu e-mail címre várjuk.

INFORM Kiadó és Nyomda Kft.
1149 Budapest, Angol u. 34.
+36203145174
ugyvezeto@informstudio.hu

Ofszetnyomtatás terén tapasztalt munkatársat keres technikusi, üzletkötői munkára ofszetnyomtatási segédanyagokat forgalmazó cég. Elvárások: B kategóriás jogosítvány, számítógép felhasználói gyakorlat, feladatmegoldó megközelítés. Angol nyelv ismerete előny.
Fényképes önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a következő e-mail címre kérjük: jobs@teta.hu

Téta Kft.
2038 Sóskút, Ipari Park
06-30-7407399
jobs@teta.hu
2022 március 31.

XV. kerületi nyomdánkba keresünk munkatársat hajtogatógép kezelőt versenyképes bérezéssel.
Elvárás: egyéni munkavégzés, igényesség az elvégzett munkával és a munkakörnyezettel szemben.

Előny:
- hajtogatógép kezelés
- Scroll ismerete
- egyéb kötészeti gépkezelés ismerete

Szó-Kép Nyomda
1158 Budapest, Késmárk utca 24.
+36 1 410 2504
allas@szokep.hu
2022 január 26.

XV. kerületi nyomdánkba keresünk munkatársat kötészetünkre versenyképes bérezéssel.
Elvárás: egyéni és csoportos munkavégzés, igényesség az elvégzett munkával és a munkakörnyezettel szemben.

Feladatok:
csomagolás
le és kirakodás kötészeti gépeinknél
könnyű fizikai munkák

Amit kínálunk:
- meghatározó szerepet a gyártási folyamatban,
- folyamatos szakmai fejlődést, a legmodernebb gépparkkal dolgozunk,
- változatosságot,
- magas színvonalú, gépesített munkakörnyezetet,
- fiatalos, dinamikus csapatot,
- méltányos fizetést, fejlődéseddel együtt jár a karriered,
- megbízható munkaadói hátteret,

Innovariant Nyomdaipari Kft.
6750 Algyő, Ipartelep 4.
+3662493626
hr@innovariant.hu
2021 december 26.

Oldalak