Elektromos szerelő / karbantartó

CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ!
Az EDS Zrínyi Zrt. munkatársat keres Vácra az alábbi pozícióba:

(elektrotechnikai műszerész/ elektronikai műszerész/ technikus/villanyszerelő)

Feladatok:
- Gépek, berendezések diagnosztikai vizsgálata, javítása, karbantartása.
- Javításhoz szükséges alkatrészigény meghatározása. -
- A meghibásodás javítási módjának meghatározása. -
- Kis és középjavítás, illetve azok előkészítő munkálatainak elvégzése.
- Gépek, berendezések üzembe helyezése.

Elvárások:
- Középfokú szakirányú iskolai végzettség, ami feljogosít kisfeszültségű hálózaton végzett beavatkozásra
- Vezérléstechnikai eszközök magabiztos ismerete (frekvenciaváltók, PLC vezérlések, általános vezérlések)
- Gépek, berendezések karbantartásában szerzett minimum 3 év tapasztalat
- Folyamatos munkarend, váltott műszak (12 óra/nap)
- Minimum 5 év tapasztalat az elektromos/vezérlés/mechatronikai területen
- Önálló, magabiztos hibaelhárítás
- Minimum alapfokú angol vagy/és német nyelvtudás
- Csapatmunka, jó problémamegoldó képesség

Előny:
- 0,4 kV-os hálózatkezelési engedély
- Angol vagy német műszaki nyelvtudás
- Nyomdaipari gépek javítási tapasztalat

Amit kínálunk:
- Próbaidő után kiemelkedő jövedelem és juttatási csomag.
- Bérezés: tapasztalat és teljesítmény függő, ezen kívül teljesítmény bónuszrendszer működik.
- Juttatások: SZÉP kártya, élethelyzethez kapcsolódó juttatások szabályzat szerint, munkábajárási támogatás vagy céges buszjárat igénybevétele
- Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
- Változatos munkakör
- Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Nádas utca 8.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje: hr@eds-zrinyi.hu

Hochstrasser-Tolnai Szilvia
2600 Vác, Nádas utca 8.
+36304132120
2024 április 5.